Najczęściej zadawane pytania

Jak firma AS-TRANS zabezpiecza transport leków?

Każdy z samochodów, jakie stosujemy do przewozu preparatów farmaceutycznych, wyposażony jest w precyzyjny system kontroli temperatury. Co więcej, chronimy je w specjalnych opakowaniach, podnoszących poziom bezpieczeństwa. Proces transportu jest nieustannie monitorowany, aby zapewnić najwyższy standard usług.

Czy warunki pogodowe mają znaczenie?

Nie, nasze pojazdy są w stanie utrzymać stałą temperaturę wewnętrzną nawet, jeśli na zewnątrz jest mróz lub upał. W ten sposób, towary mogą być przewożone o każdej porze roku.

Czy produkty są ubezpieczone?

Tak, aby zapewnić Państwu stuprocentowe bezpieczeństwo współpracy, każdy ładunek obejmujemy ubezpieczeniem OCP. Dzięki temu, nawet w przypadku nieprzychylnych wydarzeń losowych, nasz klient nigdy nie jest poszkodowany.

Czy akceptują Państwo produkty niejednorodne?

Nie, w przypadku towarów, które mają zbyt różną specyfikę i negatywnie oddziaływać na siebie nawzajem, jesteśmy zmuszeni odmówić lub zaproponować inne rozwiązanie. Zależy nam bowiem na najwyższej jakości obsługi, więc nie pozwalamy na zaistnienie sytuacji, w której może dojść do naruszenia stanu ładunku.

Jakiego rodzaju towary przewozi AS-TRANS?

Najczęściej dokonujemy transportu artykułów spożywczych, wyrobów kosmetycznych, lekarstw i kosmetyków. Jesteśmy jednak elastyczni i otwarci na współpracę, dlatego zapraszamy Państwa do kontaktu nawet w przypadku niestandardowych zleceń.