O firmie

Zawsze pracujemy solidnie, profesjonalnie, z dbałością o szczegóły i trzymając się wyznaczonych terminów. Dzięki temu, prowadzimy transport chłodniczy w Polsce już od 1991 roku. Dysponujemy pojazdami, które mogą pomieścić towar o wadze sięgającej aż 1200 kilogramów i dostarczyć go w dowolne miejsce na terenie kraju.

Niezależnie od pogody w danym dniu, Państwa ładunek będzie przewożony w najbardziej optymalnych dla niego warunkach (-5 do +25 st.C), które pozostaną przez cały czas przejazdu niezmienne. Jest to tzw. transport w temperaturze kontrolowanej, który przeprowadzamy przy użyciu termy bądź chłodni. Spektrum przewożonych przez nas produktów jest bardzo szerokie. Posiadamy bogate doświadczenie w pracy z daniami gotowymi, sałatkami, kanapkami oraz innego typu artykułami spożywczymi, jak również z kosmetykami lub suplementami diety i nie tylko. Co więcej, oferujemy również profesjonalny transport leków w temperaturze kontrolowanej.

Profesjonalny transport chłodniczy w Polsce

Zatrudniamy jedynie świetnie wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców, którzy są otwarci na elastyczne godziny pracy, dlatego powierzane nam zlecenia realizujemy w niezwykle krótkim czasie. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, gwarantując mu punktualność, a także bezstresową realizację usług.

Zabezpieczenia

Co więcej, sprawą ogromnej wagi jest też dla nas bezpieczeństwo ładunku, dlatego mamy ubezpieczenie OC przewoźnika, co uprawnia Państwa, aby w razie jakichkolwiek szkód ubiegać się o sumę rzędu 300 tysięcy dolarów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Robimy wszystko, aby nasz krajowy transport chłodniczy artykułów spożywczych, leków, kosmetyków i innych produktów spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy otwarci na różnego rodzaju zlecenia, nawet te, które z pozoru mogą wydawać się nieszablonowe.