Transport chłodniczy Warszawa mazowieckie

Jeżeli prowadzisz przedsiębiorstwo w województwie mazowieckim i chciałbyś nawiązać współpracę z firmą oferującą rzetelne usługi transportowe, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Już od wielu lat naszą specjalność stanowi transport chłodniczy w temperaturze kontrolowanej. I właśnie dlatego doskonale wiemy, jak duża ciąży na nas odpowiedzialność. To przekłada się na wyjątkową dbałość o szczegóły oraz sprawność pojazdów, co jest gwarantem rzetelnie wykonanej usługi.

Nasza oferta transportu

Chętnie spełnimy nawet najbardziej wymagające potrzeby naszych klientów. Tym, którzy oczekują jedynie wysokiej jakości oferujemy krajowy transport chłodniczy. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców z całej Polski – Warszawy, Poznania, Wrocławia, Gdańska czy Katowic. W zakres naszej oferty wchodzi między innymi transport:
  • leków w temperaturze kontrolowanej,
  • artykułów spożywczych, takich jak świeże warzywa, owoce i mięso,
  • produktów garmażeryjnych.
Każdy pracujący u nas kierowca jest doskonale przeszkolony z zakresu obowiązujących norm. Z tego względu możemy pochwalić się świetnie przeprowadzonymi zleceniami. Nasze auta są zawsze sprawne, czyste i idealnie przygotowane do przewozu różnego rodzaju towarów, a zatrudniani kierowcy to osoby punktualne i rzetelne, z którymi przyjemnie jest pracować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, nieścisłości czy pytań, serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.